https://www.facebook.com/media/set/?set=a.120398308051568.25636.120397144718351
TOPlist
Zasílání novinek e-mailem

V případě aktivace/deaktivace zadejte Vaši e-mailovou adresu.

http://

 

PRO VYTVOŘENÍ FOTOKNIHY SI STÁHNĚTE PROGRAM ALBUM MAKER, VE KTERÉM I PROJDETE CELOU OBJEDNÁVKOU

ZVĚČNĚTE SVÉ ZÁŽITKY NA POŘÁD S NAŠÍ FOTOKNIHOU

 

- Kvalitní fotokniha v tvrdých deskách
- Lepená i sešitá vazba (aby se zabránilo vypadávání listů)
- A4 na výšku
- počet stran 36 - 120
- Dlouholetá životnost barev
- Vnitřní listy jsou z pololesklého bílého papíru (Color Copy Gloss 160g/m2)
- Možnost použití libovolného písma a umístění libovolného počtu snímků
- Lze přidávat texty, kliparty, pozadí, rámečky, upravovat fotky,.....

VE SKVĚLÉ FOTOKNIZE, KTEROU SI SAMI NAVRHNETE V JEDNODUCHÉM PROGRAMU
SAMI SI ZVOLÍTE POČET STRÁNEK A PAK UŽ JEN VYTVÁŘÍTE KNÍŽKU DLE LIBOSTI

 

 

 

                                                                              !!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!
-Dávejte velký pozor na výběr zakoupeného zboží, špatně zvolený produkt smažeme a požadujeme předělání do správného formátu a opětovné zaslání. Z naší strany není možné produkt předělat do správného formátu. Pokud máte voucher na 80-ti nebo 100 stránkovou knihu, jedná se o knihu A4 Hard cover, pokud máte 40-ti stránkový fotosešit, jedná se o variantu fotokniha A4 sponková vazba.
číslo voucheru napište do pole „poznámka“ v objednávkovém formuláři.Program neumí slevy přepočítávat. Nebojte se však, slevu ručně doúčtujeme právě podle čísla voucheru.

-Pro kvalitní barevný tisk by mělo být rozlišení fotografií 300 dpi. AlbumMaker si ale kvalitu fotografií umí sám hlídat. U nekvalitních vložených fotek svítí žlutá nebo červená výstraha. Zatímco žlutou můžete ještě tolerovat, pokud se Vám objeví výstraha červená, fotku změňte nebo alespoň zmenšete její rozměr.
-Doporučujeme věnovat pozornost úpravě fotografií před tím, než je do fotoknihy vkládáte, pokud se Vám bude zdát, že je tisk příliš tmavý, vždy je bohužel chyba ve fotografii. Fotografie pořízené v neosvětlené místnosti s nuceným bleskem nikdy bohužel digitální cestou tisku nevyjdou kvalitně. Totéž platí u fotografií pořízených z nekvalitních fotoaparátů, či mobilních telefonů.
-Na vytvořených fotoknihách a kalendářích neprovádíme žádné úpravy. Při tvoření vašich děl tedy věnujte pozornost rozlišení, barevnosti a kontrastu vkládaných fotografií, klipartů, apod.
-U kalendářů nezapomeňte vložit kalendária. Kalendáře needitujeme my. Tato chyba není uznána jako reklamace, jelikož je to chyba způsobená z Vaší strany.
-Pokud se vám zasekl počítač během odesílání objednávky, nebo spadl internet, program bude hlásit, že je album již objednáno a půjde odeslat pouze jediným způsobem. Přejmenujte album a v kolonce „soubor“ klikněte na možnost „objednat další kopii“.
-Vždy Vám musí přijít potvrzující email, že jsme přijali objednávku na server a budeme jí vyřizovat. Tento email by Vám měl přijít do 24 hodin od odeslání objednávky. O víkendu se tato doba samozřejmě prodlužuje, o víkendu nepracujeme.Pokud nepříjde, kontaktujte nás prosím na email info@akrem.cz, napište nám číslo objednávky (8-mi místný kód z programu, kombinace písmen a čísel), my zkontrolujeme, zda objednávka dorazila.
-Před odesláním objednávky si vámi vyrobené knihy nebo kalendáře zkontrolujte, jestli máte stránky ve správném pořadí a zdali máte správně nastavená kalendária.
-Pokud se vám vinou internetu objednávka odesílá dlouho, nebo odeslat vůbec nejde, tak v programu AlbumMaker při standardním odesílání zvolte možnost "Doručím objednávku osobně". Program Vám vytvoří zazipovaný soubor, který pak přes www.uschovna.cz nebo www.ulozto.cz odešlete a na email nám napište odkaz na stažení.Zazipovaný soubor k nám můžete donést i osobně nebo ho poslat na CD či DVD poštou.
-Dávejte pozor na Technologický prostor. Je to prostor cca 1 cm od skutečného okraje. Nemělo by se do něj s jistou tolerancí nic dávat. Fotoknihy se tisknou na papír velikosti SRA4 s následným ořezem a pokud dáte vaše objekty do tech. prostoru mohou být oříznuty nebo nehezky blízko okraje.U desek s vlastním potiskem nezapomínejte že tisk bude přehnut přes okraje tvrdé desky, mohlo by se tedy stát, že popis na knize bude zahnut.
-U tisku fotografií je tištěn bílý rámeček kolem fotografie, tisknuto je na velikost SRA3 a SRA4 bez následného ořezu.

-Program nabízí jak manuál přímo v programu pod kolonkou nápověda, tak jsme pro vás nahráli k jednotlivým produktům videa, která jsou ke shlédnutí u každého produktu, prosím vždy si manuály projděte, každý program je jiný, je důležité se s programem seznámit, než s ním začnete pracovat. Chyby typu nepřidané kalendárium, špatná kvalita fotografií, ohnutí fotek a nápisů za technologický okraj apod, se do reklamace nevztahují. Jedná se o produkt na míru vytvořený zákazníkem, proto je opravdu důležité, aby jste si objednávku pořádně zkontrolovali, před jejím odesláním. Editace z naší strany již nejsou možné, při objemu zakázek, které denně musíme vytvořit.

 


Jméno: Dotaz:
E-mail:
Telefon:
ANTISPAM: 5 + 8 =

E-mail:
Informovat, pokud zboží zlevní pod:
ANTISPAM: 9 + 6 =